Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sprawdzian szóstoklasisty 2010 - odpowiedzi, pytania, test, arkusze

Utworzony przez gg, 8 kwietnia 2010 r. o 08:38
W jednym z zadań nie jest 2,19 metra. Odpowiedź miała zostać podana w centymetrach, czyli 219 centymetrów. ^^
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też uważam że w 11 zadaniu powinien być lód .moich kilka nauczycielek też tak twierdzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak może to prawda ze "lód jak szkło" ale nie było to jedyne porównanie było też "lekko jak piórko" i "nie łyzwiarka a ptak" Moja polonistka uważa ze pytanie jest żle skonstruowane. Ja dałem ptaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też zaznaczyłam 'ptak' moja polonistka też tak uznała ale teraz widzę ,że to zla odpowiedź. macie rację to pytanie było chyba niepoprawnie skonstruowane ;) ale na razie naliczyłam sobie tylko 2 bł. więc liczę chociaż na 38. opowiadanie napisałam o zmyślonej postaci. myślę ,że nie wypadło tak źle. pozdrawiam wszystkich z kujawsko pomorskiego ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni piszą w 23 że poprawna odp to 8,2m pomyliło im się to 8,2 kilometra!!! a ja dziś kupiłem wyborczą i tam było że lód (ja mam lód) inni sądzą inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JA TEZ MAM LOD ALE PANI OD POLSKIEGO UWAZALA ZE PTAK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ja też uważam że w 11 zadaniu powinien być lód .moich kilka nauczycielek też tak twierdzi !
JA TEZ tak uwazam tylko roznie ludzie sobie go zrozumieli ja akurat poprawnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja w zamkniętych miałam 1 błąd.. z tym porównaniem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Nie łyżwiarka, a – ptak!" Proszę.
to nie jest porownanie. porownanie byloby wtedy gdyby bylo tak: ,,lyzwiarka JAK PTAK,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest błąd w zad 21 bo trzeba podać w cm a nie w m he he i jak szóstoklasista miał się nie pomylić jak nawet dorosła osoba ma błąd(tworząca te odpowiedzi)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem błąd w tym pierwszy takt, drugi takt, trzeci takt ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i lód ale ci co układali zad. sądzą że ptak (zaznaczyłem tak)i ja nie twierdze ze są w błędzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja miałem wszystkie odpowiedzi dobrze nie wiem jak z wypracowaniem ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinno byc że ptaka.. ja źle przeczytałam 20 zadanie z tym kiedy była ta wycieczka... jedno z matmy też źle zrobiłam.. ale powinnam miec punkt za analize zadania.. o kim napisaliście w wypracowaniu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie, mam do Was pytanie związane z tym wypracowaniem. Ja napisałam o mamie, której marzeniem od zawsze było dobre wychowanie jej dzieci. Moja starsza siostra ma dziś 23 lata, ale jako dziecko sprawiała wiele problemów. Nie chciała się uczyć, uciekała z domu etc. A mamie zależało na tym, aby wyrosła na inteligentnego i kulturalnego człowieka. Inwestowała w jej naukę, przygotowywała do sprawdzianów,pomagała odrabiać zadania domowe, aż w końcu Paulina sama nabrała chęci do nauki, została prymusem i ogólnie się zmieniła. W ten sposób mama osiągnęła sukces, chociaż nie dostała za to złotego medalu czy pucharu. Czy to wypracowanie będzie na temat? Przecież w poleceniu nie pisało, żeby napisać o sławnej osobie i jaki dokładnie ma być ten sukces.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde jak 11 jest D , to mam maksa z zamkniętych i z matmy . Gazeta wyborcza - lodu , Dziennik Bałtycki - ptaka , polonistka nr1 - ptaka , polonistka nr2 - lodu , internet :raz tak raz tak . LUDZIE CO jest prawidłowe !? Takich pytań nie powinno być .Wypracowanie o Leo Messi miałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisałem wypracowanie o Adamie Małyszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w 11 ćwiczeniu jest odpowiedz lód bo moja pani od polskiego tak mówiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehhhh, nie sprawdzajcie sobie odpowiedzi tak, że np. 1c, ponieważ każdy miał w innej kolejności. np. ja pod punkt a. mogę mieć np. psa a ktoś może mieć psa w punkcie d mam nadzieję że rozumiecie... więc piszcie sobie całe odpowiedzi np. nie piszcie 1 a tylko piszcie 1 pies mam nadzieje ze zrozumieliście mnnie choć trochę... życzę wam dobrych wyników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moja pani mówiła, że w 11 ptak! A co do odpowiedzi zamkniętych to faktycznie były pomieszane!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...